Na večierku vydával automat topánky!

Účastníkom na Golden Globes (Zlatý glóbus) sa po večierku dostalo potrebnej úľavy v podobe predajného automatu, ktorý dávkuje absolútne netradičnú položku: topánky.
Ako uvádza denník Los Angeles Times, dva samoobslužné automaty v hosťovaní u obuvníckej spoločnosti Rollasole, ktoré vydávali topánky/ vzuvky v plechovke. Vzuvky boli v troch veľkostiach a dvoch farbách: čierna a zlatá. Každý rok na Zlatom glóbuse nutne musí nadísť čas, keď sa vysoké opätky musia prezuť za niečo vhodnejšie. A ten čas prišiel. Dva samoobslužné automaty, umiestnené hneď vo foyeri InStyle, Warner Bros. tomu poslúžili, keď sa oslniví páni a dámy z plátna kín postavili do radu pred automatom na najlepšiu a najviac vítanú vec večera: Vzuvky z automatu. Muži a ženy s unavenými chodidlami a naladenými z popíjania na párty, s radosťou zamenili drahé značky obuvi, a dámske podpätky za niečo nositeľné. Ku každému páru vzuviek automat zdarma vydal rúž pre posledné make-up úpravy.
Do polnoci boli automaty takmer vypredané, a hostia predsa ešte dychtivo prešľapovali pred nimi, aby si uchmatli pár svojej veľkosti na  ceste von z foyera na iný večierok. Nie každý mal to šťastie kúpiť. Bosá žena v trblietavých gala šatách musela celou cestou cupkať dole ulicou Santa Monica Bulvár, aby naskočila do privolaného Uber taxíka. Boj o prežitie je skutočný.
{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=mtnhNQBFpgc" type="video" mtype="youtube"}