Smoothie od Tropifruit US v predajných automatoch

Tropifruit US s potešením predstavuje 'smoothie' predajný automat - prvý na svete svojho druhu. Tropifruit US je výhradným distribútorom tejto inovácie pre trh USA v oblasti zdravého stravovania prostredníctvom vendingu. Smoothie automat od Tropifruit US je výsledkom viac ako štyroch rokov vývoja produktu, výskumu a testovania. Je vhodným pre prevádzku v školách, telocvičniach, kancelárskych budovách, v nemocniciach a na mnohých ďalších lokalitách.
Náš predajný automat namieša skutočné ovocné pyré, a nie dehydrovanú precedenú ovocnú šťavu. Všetky koktaily sú bez stôp mlieka, s bohatým obsahom vitamínov a minerálov.

Dotykový displej je v umeleckom prevedení a zobrazuje viac ako 20 rôznych smoothie receptov spolu s ich nutričnými
informáciami. Potom, ako si zákazník vyberie svoj preferovaný koktail a  platba už bola zrealizovaná, Fresh Smoothie namieša požadované zložky a naservíruje čerstvo vyrobené smoothie do pohára. To všetko za niečo menej než 40 sekúnd - nie je potrebný žiadny ľudský zásah. Náš automat ponúka čerstvé a výživné kokteily najpohodlnejším spôsobom a v cenovo dostupnej škále, takže si každý môže u nás často vychutnávať svoj obľúbený nápoj.
{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=__xF-X4eFQU" type="video" mtype="youtube"}