Čínska medzinárodná výstava vendingu: 16.-18. novembra 2016

S cieľom podporiť medzinárodný obchod, technologické výmeny a pre spoluprácu medzi čínskymi a medzinárodnými výrobcami a prevádzkovateľmi automatov, sa bude konať v Pekingu 16.-18.novembra 2016 výstava spolu s China ANUFOOD 2016, s podporou od Anuga v komplexe najväčšieho nového kongresového centra - China International Exhibition Center v Pekingu.
Ďalej len "China Automat Showcase" je sponzorovaný spoločnosťou Koelnmesse Co., Ltd. a Čínskou obchodnou komorou potravín a Native Produce (CFNA), spravovaného Shanghai WeShow Events Ltd. and Shanghai Highlights Business Management Consulting Co., Ltd., a podporeného od NAMA (National Automatic Merchandising Association), EVA (European Vending Association), Japan Vending Machine Manufacturers Association (JVMA), Spanish Vending Association (ANEDA) a podporovaný mnohými inými medzinárodnými vendingovými asociáciami a médiami po celom svete.
Čínsku výstavu automatov, oficiálne pomenovanú "Čínska Automatová Show", možno vystopovať do roku 2003, kedy vendingový priemysel v Číne bola ešte v plienkach. V roku 2006, s podporou a účasťou NAMA, EVA a JVMA, Čínska Automatová Show sa stala medzinárodnou každoročnou akciou s dobrou povesťou v oblasti predajných automatov. Po získaní cenných skúsenosti počas posledných desiatich rokov sa organizátori China Automat Showcase, Shanghai WeShow Events Ltd. a Shanghai Highlights Business Management Consulting Co., Ltd., rozhodli vytvoriť úplne nový ročník predajnej obchodnej výstavy v Pekingu a to prijatím účinných opatrení na podporu medzinárodnej účasti, kreatívných inovácií a medzinárodného obchodu. Preto aby sa podporila väčšia medzinárodná účasť spoločností na výstave China Automat Showcase organizátori zabezpečili medzinárodným vystavovateľom najviac konkurencieschopné sadzby za výstavné priestory a prémiové stánky s plnou výbavou. Po druhé, sú pozvané popredné svetové high-tech spoločnosti na predvádzanie najnovších doslova umeleckých produktov, najhorúcejších technológií a najnovších trendov v priemysle. Dá sa spoľahnúť na databázu kupujúcich, vytvorenú organizátormi za posledných desať rokov. Je to 5000+ profesionálnych obchodníkov a vendingových operátorov oficiálne pozvaných z domova i zo zahraničia, aby tu využili priestor pre obchodné rokovania a získavanie objednávok. http://www.vendingshow.com/