Najmenší nápojový prístroj vo svojej rade.

Jestico, výhradný distribútor zmrzlinových a nápojových zariadení Ugolini vo Veľkej Británii oznámil uvedenie novej série malých prístrojov. Je navrhnutý tak, aby ponúkal chladené a mrazené nápoje vrátane nápojov s ľadovou drťou, granity a kávu s ľadovou drťou. Má pôsobivý výkon napriek svojmu štýlovému vzhľadu, úspornému a kompaktnému dizajnu. Veď akoby nie, to je ten najmenší model v portfóliu Ugolini, oznámil Jestico. Napriek svojej drobnej veľkosti, Micro má k dispozícii misku s obsahom troch litrov, a bol špeciálne navrhnutý pre výrobu studených nápojov na mliečnej báze, a zároveň pre optimálnu veľkosť produkcie malých množstiev, čím zabráni plytvaniu. Jednoduché a intuitívne elektronické ovládanie zaisťuje optimálnu konzistenciu, a to aj pre osoby bez zaškolenia.
Pákový dávkovač vydáva nápoj rýchlo a kontrolovateľným spôsobom, čo je ideálne pre ovládanie veľkosti porcie a výhodné v čase najväčších počtov výdajov. Stroj je vybavený priehľadnou štýlovou šedou miskou a ľahko umývateľným krytom, ktorý môže byť tiež prednastavený pre dodatočné efektné úpravy.
Michael Eyre, produktový riaditeľ pre Jestico Food-service, hovorí: "Mrazené nápoje a ľadové nápoje na báze kávy nie sú vo Veľkej Británii ničím novým, avšak na trhu majú tendenciu dominovať kaviarenské reťazce na hlavnej ulici. Použivať miešaný ľad je ideálne pre rýchlosť obsluhy a tvorbu zisku, zase nápoje na smotanovej-mliečnej báze poskytujú fajnšmekrom bohatý ochutený nápoj. Vidíme, že táto tendencia rastie na európskom trhu už niekoľko rokov. Ugolini Micro bol vyvinutý predovšetkým pre tento účel a vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a prvkom prevzatým z väčších modelov z portfólia spoločnosti, je schopný produkovať širokú škálu nápojov na výnimočnej úrovni."