Zintro – novinka od Azkoyen

V priebehu Nama One Show, najdôležitejšieho veľtrhu predajných automatov, ktorý sa konal 13. – 15. apríla v Chicagu, predstavil Azkoyen novú radu automatov – ZINTRO.

V prvej fáze bude Zintro dostupné v Severnej a Južnej Amerike. Prečo? Je to jednoduché. Američania sú najlepšími konzumentami espressa. Až 34% Američanov si dá minimálne raz denne gurmánsku kávu. Nenájdete tam kanceláriu bez automatu na kávu. Takže je to ideálne miesto.

Čo sa týka parametrov, tak Zintro je 1,62 metrov vysoký. Má 6 zásobníkov a dokáže ponúknuť tak espresso, ako aj instantnú kávu. V Európe je plánované uvedenie na trh súčasne s konaním veľtrhu Venditalia. Tento rok to bude už 4. – 7. mája v Miláne.

Nový automat od Azkoyen má minimalistický, kompaktný, ergonomický a intuitívny dizajn. Práve tieto vlastnosti priťahujú pozornosť spotrebiteľov a môžu zvýšiť predaj. Samozrejme najväčšou výhodou je dotyková obrazovka. Mimochodom – patentovaná Azkoyen a kompatibilná s aplikáciou Barista. To znamená, že v App Store alebo Google play si stiahnete aplikáciu Barista a môžete si svoje nápoje v automate Zintro „pripravovať“ už cez svoj smartphone. Nastavíte si všetko – silu kávy, objem vody, mlieka, množstvo cukru. V mobile si namiešate presne takú kávu, ako máte radi. Odošlete do automatu a ten Vám ju jednoducho pripraví. Ideálne? Rozhodne!

Jednoducho Azkoyen opäť raz dokázal, že kráča s dobou a dokáže držať krok s najmodernejšími technológiami. Presvedčte sa o tom už v máji v Miláne na Venditalii.