Synek prevratne dávkuje víno

Na rôzne dávkovače sme už relatívne zvyknutí. Ale dávkovať víno? ÁNO! Už je to možné!

Ani nie tak dávno mal Kickstarter najlukratívnejšiu kampaň na pultový dávkovač piva. Tentokrát odhalil svoje plány s vínom. A vyzerá to viac ako len fantasticky!.

Milujete víno, chcete ho mať vždy perfektne vychladené a s chuťou, ako by ste si ho práve priniesli z vínnej pivnice? Synek stolový automat to hravo zvládne. Štandardne si kupujeme 750 ml fľaše. Do automatu sa dáva tetrapaková krabica s trojnásobným obsahom. Po jej otvorení a zasunutí do automatu sa Synek automat postará o prevzdušňovanie vína a udržiavanie ho v nastavenej teplote. S týmto systémom je prakticky nemožné, aby sa vám víno pokazilo. Naviac šetríte životné prostredie, lebo väčšie balenie nepotrebuje toľko obalového tetrapaku. Takže jeho spotreba je o dve tretiny nižšia.

Automat prichádza na trh s označením Somm. Zakladateľ Synek – Steve Young povedal: „Urobili sme veľký rozruch už pri pive. A rozhodne v tom mienime pokračovať. Teraz prichádza Somm a rovnako očakávame okamžitý vplyv na predaj vína. Ide o najvýznamnejšiu inováciu v sektore za posledné desaťročia. Vinári a milovníci vína sú nároční spotrebitelia. My veríme, že táto technológia bude mať pozitívny dopad na vinársku tradíciu.  Somm je prirodzeným prvkom pre tých, ktorí milujú víno. A budú ním ohromení. A nielen to – aj samotní someliéri si Somm jednoducho zamilujú. Inak to nejde...“

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=i6WqO5RJj4E" type="video" mtype="youtube"}