Aplikácia, ktorá vám pomôže s aplikáciami

Chceli by ste mať aplikácie, ktoré nám odporučia najbližší automat s kávou, zapamätajú si tú najlepšiu ponuku a môžete s nimi získavať bonusy a darčeky? U nás môžeme len snívať, no za veľkou mlákou už nevedia, ako si z toho množstva vybrať tú správnu. Aplikácia odporučí najlepší automat, najlepšiu kaviareň, najlepšiu kombináciu, či dokonca si zapamätá aj vášho obľúbeného baristu. Lenže kto si zapamätá tú najlepšiu aplikáciu? Predsa Preferred Office Coffee.

Poskytovateľ Preferred Office Coffee sa nechal počuť, že svoju aplikáciu neustále vyvíja, diverzifikuje a vylepšuje. Vďaka získajú spotrebitelia opäť kontrolu, ale najmä prevádzkovatelia lepší prehľad. Môže lepšie spravovať aj svoje marketingové aktivity. V USA a Kanade sú už snahy redukovať počty poskytovateľov aplikácií na trhu. Ich výhodou sú zľavy, balíčky, hrnčeky, plagáty – čiže rôzne marketingové nástroje na získavanie a udržiavanie zákazníkov. Nevýhodou je, že ak ich je veľmi veľa, stávajú sa už nepraktickými. Preto aj samotní prevádzkovatelia vítajú aktivity Preferred Office Coffee. Vedia sa tak zamerať na užšiu skupinu aplikácií používanú najširšou plejádou zákazníkov. Potom je aj ich práca adresnejšia a efektívnejšia a zákazník je oveľa viac spokojný.

Páčilo by sa mi mať niečo také v telefóne, čo ma nielen odnaviguje k skvelej káve, ale mi aj pripomenie, kde som ju naposledy pila. A že ak tam ešte zopárkrát pôjdem, tak získam vernostnú odmenu...  Možno raz aj u nás bude problém a budeme potrebovať aplikáciu na spravovanie aplikácií...