Locali prináša zdravie z automatu

Zdravie je niečo, čo si chceme udržať a zveľaďovať. Okrem toho, že je to prirodzené, je to najnovšie aj „trendy“. Prispôsobujú sa reštaurácie, hotely, ale aj vending. Už neraz sme informovali a rôznych aktivitách práve v tejto oblasti. Tú najnovšiu aktivitu vyvíja Locali.

Ide o projekt zdravých automatov, ktoré sú rozmiestnené v Los Angeles a New Yorku. Avšak postupne by mali tieto dve mestá spojiť celou sieťou zdravých automatov.

Zdravie spočíva v ponuke – nápoje a pochutiny pre tých, ktorí sa nachádzajú na cestách. Či už cestujú za prácou, za rodinou, za oddychom, potrebujú doplniť tekutiny, alebo sa rýchlo občerstviť. Ideálne z automatov Locali, vďaka ktorým nemusia počítať kalórie a robia niečo pre svoje zdravie. Zeleninové a ovocné pochúťky v sušenom stave ako obľúbené čipsy alebo pyré, len bez nezdravého množstva soli alebo cukru.  Zdravé nápoje, ktoré zaženú smäd, či čiastočne zasýtia. Ponuka, ktorá uspokojí vegánov, vegetariánov, ale aj milovníkov zdravej výživy. Všetko je o ponuke, ktorá vychováva. A o dopyte, ktorý zdravotný štýl so sebou prináša.

V Amerike rozmiestnili zdravé automaty strategicky – nájdete ich v dopravných uzloch, na plážach, v nemocniciach, školách, školských a vzdelávacích zariadeniach... Všade tam, kde nájdete ľudí, ktorí cestujú. Možno len z domu do práce, ale cestujú a potrebujú zdravé občerstvenie. Stačí len siahnuť. Automat Locali je vždy pripravený...

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=Cobq6OYSl9w" type="video" mtype="youtube"}