Automat na výrobu obrázkov na pene

Závideli ste baristom, ktorí dokázali z peny na káve vykúzliť doslova umelecké dielo? Už nemusíte. Vaša káva môže byť jedinečná aj bez toho, aby ste boli umelecky nadaní. Nebol by to človek, keby si nevedel poradiť aj v niečom takomto. Takže na svete je automat, ktorý dokáže vykúzliť obrázkový zázrak priamo na pene bez toho, aby ste sa pričinili len tým, že pod ten automat jednoducho položíte pohár s nápojom.

Ripple Maker kombinuje technologicky komunikačnú platformu, ktorá dokáže vytvoriť vzory s vysokým rozlíšením na pene. Využíva na to patentovanú 3D tlačiarenskú mechaniku s technológiou atramentovej tlače. Len tam nie je atrament, samozrejme. Teda, veľmi zjednodušene povedané – v automate tak všetko technologicky nadupali, že človeku stačí len podložiť pohár s kapučínom, latté, alebo iným nápojom s penou, a automat na jeho penový povrch jednoducho vtlačí požadovaný obrázok. Namiesto atramentu sa použije škorica, kakao, alebo čokoláda. Všetko dokonale jedlé. A tento špás bude aj dostatočne rýchly. Ripple Maker vyzdobí vašu kávu približne do desiatich sekúnd. Vybrať si môžete zo stoviek obrázkov vo vlastnej knižnici.

Efekt je úžasný, aj keď pre mňa osobne dokonalý obrázok nie je taký dôležitý, ako dokonalý barista. Ten popri svojom umení dokáže aj spievať, tancovať, odpovedať na otázky a baviť publikum. Ktovie, možno takéto zábavné funkcie časom obohatia aj Ripple Maker.

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=zFPPynyLRxc" type="video" mtype="youtube"}