Boncafé kávovar dobíja Thajsko

Boncafé spustila predaj svojich kávovarov na kapsule v Thajsku. Ako podporu domáceho predaja zároveň spustila výrobu kapsúl v továrni Boncafé priamo v Thajsku, v provincii východného pobrežia Chonburi.

Projekt je naplánovaný na tri roky a predaj sa začal v tomto mesiaci. Boncafé tak rozširuje svoje obchodné  portfólio o viac ako 100 obchodných zástupcov na celom území krajiny.

V roku 2016 plánuje distribúciu rozšíriť dvojnásobne. Vlastné predajne a automaty má Boncafé na úradoch, v mini-baroch v tisíckach hotelov, letoviskách, letiskách a podobne. Rovnako postupuje aj v Thajsku.

Na európskych a amerických trhoch sú kapsule u spotrebiteľov mimoriadne obľúbené a ich spotreba neustále stúpa. Boncafé predpokladá rovnaký úspech aj v Thajsku. Svoje obchodné portfólio chce rozšíriť aj na ďalšie regionálne trhy v Ázii a Tichomorí. Fabrika na výrobu kapsúl naviac pomáha domácej ekonomike. Veď káva je obľúbeným nápojom po celom svete. Jednoduchosť automatu s použitím kapsule je už svetovým štandardom, ktorý si už môžete dopriať naozaj všade.