Automat na výrobu hranolčekov

Kým na Slovensku Start-up-y vyvolávajú skôr znechutenie a otázniky, vo svete fungujú úžasným spôsobom a prinášajú skvelé veci. Napríklad start-up Ceanator vyvinula nový automatizovaný predajný koncept, ktorý ponúka vyprážané hranolčeky.

Automat je tichý a bez zápachu. Dávku hranoliek pripraví za skvelých 110 sekúnd. Automat je ziskový, pokiaľ predá 40 porcií denne. Je vybavený mrazničkou na 25 kg mrazených hranoliek. Má prepracovaný vnútorný systém, takže si pripraví nasledujúcu dávku vybratím z mraziaceho priestoru do tzv. chladeného priestoru, kde bezpečne zotrvajú až do samotnej prípravy. Po zadaní objednávky ich už len jednoducho presunie do rozpáleného oleja, kde sa klasicky pripravia. Automat tak zvláda mraziť, pražiť, aj dávkovať omáčky. Zákazník si všetko pohodlne navolí prostredníctvom obrazovky.

Podľa spoločnosti je automat ideálnym pre bary a reštaurácie, ktoré si chcú udržať, alebo zvýšiť obrat. Tak isto je veľký potenciál v doprave. Automat je vždy po ruke a zákazník nemusí čakať v dlhých radoch v bufetoch. Ďalším využitím môžu byť lacné hotely. Môžu takto ponúknuť svojim hosťom jedinečnú službu.

Čo dodať? Takto sa robí Start-up!