TriTeq – inteligentné zámky

TriTeq je certifikovaný výrobca bezpečnostných inteligentných zámkov na vaše dverové automaty. Elektronické zámky vyrábané firmou TriTeq sú vo svojej oblasti jedinečné. Poskytujú vynikajúcu ochranu nielen proti vandalizmu, ale aj proti sprenevere zo strany zamestnancov.

Najnovší počin tejto firmy je certifikovaný elektronický zámok FreshIQ Series 2000. Ide vlastne o časovač, ktorý udržuje čerstvosť v automatoch. Kompaktný dizajn sa hodí ku všetkým typom skriňových dverových automatov. Montáž je ľahká a jednoduchá. Veľmi ľahko zámok umiestnite aj do štandardných priemyselných chladničiek a mrazničiek. Inštalácia je rýchla a prevádzka maximálne spoľahlivá.

Vďaka LED diódam FreshIQ Series 2000 kontroluje prevádzkovú teplotu, časovo uzamyká dvere automatu. Zelené svetlo indikuje, že prevádzková teplota je v poriadku. Pokiaľ je únik teploty ohrozujúci stav výrobkov v automate, svetlo svieti na červeno a bliká. Takto sa zámok správa aj v prípade, ak nastane porucha. Podľa intenzity svetelných efektov ľahko rozpoznáte, o aký typ poruchy ide. Zámok je možné odblokovať a spravovať aj na diaľku. Vďaka indikátorom vie servisný technik rýchlo identifikovať problém a odstrániť ho. FreshIQ Series 2000 tak šetrí váš čas, ale aj peniaze na prevádzkové náklady. TriTeq inteligentné zámky sú vždy dobrou voľbou.

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=wjKuHxssqSo" type="video" mtype="youtube"}